دانلود نرم افزار ساخت چند حساب کاربری در شبکه‌های اجتماعی (برای اندروید)
Double Account & Multiple Accounts – clone app 3.0 Android
 

 

نرم افزار ساخت چند حساب کاربری در شبکه‌های اجتماعی (برای اندروید) - Double Account & Multiple Accounts - clone app 3.0 Android

همانطور که می‌دانید در بعضی از شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها، امکان ساخت بیش از 1 حساب کاربری وجود ندارد. ولی گاهی اوقات لازم می‌شود بخواهیم یک حساب کاربری دیگر نیز داشته باشیم. در چنین مواقعی چه باید کرد؟

Double Account & Multiple Accounts – clone app” نرم‌افزاری کاربردی برای ساخت چند حساب کاربری در شبکه‌های اجتماعی می‌باشد.

این نرم‌افزار قادر است برنامه‌ها را به حالت کلون درآورده و سپس قابلیت ساخت چند حساب کاربری را فراهم سازد. همچنین می‌توانید در بازی‌هایی همچون کلش آف کلنز نیز بیش از یک حساب کاربری ایجاد کرده و همزمان به دیگر اکانت‌ها خود نیز دسترسی پیدا کنید.

با مراجعه کردن به ادامه مطلب می‌توانید این نرم‌افزار را دانلود کنید. همچنین در ادامه مطلب به برخی دیگر از ویژگی‌های این نرم‌افزار اشاره شده و تصاویری از محیط داخلی آن قرار گرفته است که می‌توانید مشاهده کنید.

ادامه مطلب :
نرم افزار ساخت چند حساب کاربری در شبکه‌های اجتماعی (برای اندروید) – Double Account and Multiple Accounts – clone app 3.0 Android

Powered by WPeMatico

Comments are closed.

حامیان

  • Cheap reliable web hosting from WebHostingHub.com.
  • .
  • ..
  • .